Prasowanie nigdy nie było tak proste

Prasowanie to udręka wielu osób. Nic zatem dziwnego, że poszukują rozwiązań, które nie tylko pozwolą zaoszczędzić czas, ale również wyręczą ich w tym mało kreatywnym zajęciu. Jednym z nich jest oddawanie ubrań do profesjonalnej pralni, w której nie tylko zostaną odświeżone, ale również wyprasowane.

Jeśli jednak myślicie, że osoby pracujące w tym miejscu ręcznie prasują Wasze ubrania, to musimy Was rozczarować – jesteście w błędzie. Pralnie zazwyczaj wyposażone są w odpowiedni sprzęt, co oznacza, że pracownikom podczas prasowania towarzyszy zawsze manekin uniwersalny do prasowania. Co to takiego i jak działa dowiecie się z poniższego tekstu.

Prosty a jakże pomocny

Manekin uniwersalny do prasowania to narzędzie, które z pewnością pokochałaby każda pani domu. Urządzenie to prasuje bowiem nie tylko każdy rodzaj odzieży wierzchniej, ale również koszule – damskie, męskie, dziecięce, praktycznie każdego rodzaju. Warto podkreślić, że doskonale radzi sobie z zagnieceniami zarówno w odzieży wilgotnej (czyli poddanej procesowi prania i wirowania), jak i suchej. Co więcej, posiada programator, który umożliwia prasowanie na wielu poziomach. Wystarczy wybrać odpowiedni program, ubrać manekina w prasowaną odzież i pozostawić na czas wykonywania prasowania.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *