Manekin do prasowania? A i owszem

Prasowanie fartuchów, mundurów i koszul stało się coraz łatwiejsze. Taką możliwość daje manekin uniwersalny pneumatyczny, który jest doskonałym narzędziem, które można wykorzystać nie tylko w pralniach, ale również innych zakładach, w których ma się do czynienia z odzieżą. Doskonale sprawdzi się również w różnorakich pracowniach krawieckich, zajmujących się tworzeniem koszul, odzieży wierzchniej czy mundurów. Co jest w nim takiego niezwykłego? Opowiemy poniżej.

Choć uniwersalny to nadal niezwykły

Ktoś powie, że skoro manekin pneumatyczny do prasowania jest uniwersalny to na pewno nie ma w nim nic szczególnego. Osoby, które tak uważają są w błędzie. Otóż ta maszyna jest w stanie sprostać zagnieceniom zarówno na odzieży wilgotnej, która była chwilę wcześniej prana i wirowana, jak również suchej.

Warto podkreślić, że manekin pneumatyczny uniwersalny dostosowany jest do większości rodzajów odzieży. Co więcej – ważną jego zaletą jest to, że odpowiednie ustawienia pozwalają uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji, które występują podczas prasowania odzieży w domu. Mowa tutaj choćby o błyszczeniu się ciemnych koszul, czy odciśnięciu się na koszulach guzików. Jest to niezwykle istotne dla elegantów, których koszula zawsze musi nienagannie wyglądać. Co więcej – ważnym elementem jest mikroprocesor, który pozwala zaprogramować urządzenie. Można wgrać do niego nawet do 10 podstawowych programów, które ułatwią prasowanie poszczególnych części garderoby. Jest to niezwykle ważne dla pracowników obsługujących uniwersalnego pneumatycznego manekina.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *