Kabiny obrotowe do prasowania cudem techniki

Zapewne zdajecie sobie sprawę z tego, jak ciężko jest doprowadzić do stanu używalności ubrania takie jak marynarki, żakiety, czy nawet spodnie. Panie, które pracują w pralniach chemicznych często działają cuda.

Co więcej, jeśli do prania zniesiecie skarpetki, one również są prasowane, aby oddać Wam je w nienagannym stanie. Nie wierzycie? A jednak, właściciele pralni coraz częściej stawiają na kabiny obrotowe do prasowania skarpet. Co to takiego i jak działa dowiecie się poniżej.

Skarpetki również mogą grać pierwsze skrzypce

Kabiny obrotowe do prasowania skarpet wykorzystywane są praktycznie w każdej pralni. Można je wykorzystać do odświeżenia zarówno skarpet krótkich, zwanych potocznie stopkami, średnich, jak i długich. Te ostatnie najczęściej wykorzystywane są przez piłkarzy, choć obecnie można zauważyć, że uwielbiają je również panie. Warto podkreślić, że skarpetki nie są prasowane “w kant”, a jedynie traktowane parą wodną, która produkowana jest przez wytwornicę pary, będącą na wyposażeniu wspomnianej wyżej kabiny. Okazuje się zatem, że te mogą być również odświeżane w omawianej kabinie. Najczęściej cały cykl wygląda następująco: parowanie – zwilżanie skarpet – gorące powietrze i suszenie. Warto podkreślić, że maszyny te sterowane są przy użyciu komputera, co umożliwia wprowadzenie kilku programów, które jeszcze bardziej ułatwią pracę. Warto podkreślić, że każda pralnia po zamówieniu maszyny powinna doprecyzować, jak ma wyglądać forma do skarpet, na którą te będą zawieszane. Należy bowiem wspomnieć, że sama maszyna nie posiada tego typu form uniwersalnych.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *